Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği

Yönetim Kurulu

  

  BAŞKAN

  EROL DÜNDAR

Elektrik Teknisyeni ve Aynı Zamanda Tekel Bayi İşletmecisi olan Erol DÜNDAR, 10 Temmuz 1974 tarihinde Malatya’nın Darende ilçesine bağlı Yeni Köyü’nde dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokulu Malatya’da tamamlayarak, Daha Sonra Farklı Alanlarda Esnaflık Yapmaya Başladı. İstanbul’da Son 11 Yıldır Tekel Bayi İşletmekte.

 

BAŞKAN YARDIMCISI

 AYHAN AYDIN

Tekel Bayi İşletmecisi olan Ayhan AYDIN 1982 Yılında İstanbul'da Dünya'ya Geldi. Aslen Tokatlı. Öğrenimi'ni Lise Olarak tamamladı, İstanbul'da 2011 Yılın'dan Beri Tekel Bayi İşletmekte.

 

SAYMAN

NECDET KUMKUMOĞLU

Kocaeli Üniversitesi İşletme Mezunu Olan Necdet KUMKUMOĞLU, 19 Temmuz 1984 İstanbul Doğumludur, İlk, Orta ve Lise Eğitimini İstanbul’da almış olup. İstanbul’da 4 Yıldır Tekel Bayi İşletmekte.

 

  

  GENEL SEKRETER

  ALİRIZA ÇELİK

27 Temmuz 1995 İstanbul Bakırköy doğumlu olan Alirıza Çelik aslen Sivas nüfusuna kayıtlıdır 2020 yılından beri Tekel bayi işletmeciliği yapmaktadır bekar ve eğitim hayatına Anadolu Üniversitesinde devam etmektedir.

       

 

 

 

BASIN SÖZCÜSÜ

PINAR ÖZTÜRK

 

Profesyonel iş hayatına Türk- Alman Ticaret Odası’nda Halkla İlişkiler biriminde başlayan Pınar Öztürk 15 yıldır sigorta, enerji ve bilişim sektörlerinde kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk ve kamu ilişkileri gibi çeşitli alanlarda yöneticilik görevlerinde bulundu. Öztürk, İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunu olup,1,5 yıldır tekel bayi işletmecisidir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEKRETER

AHMET İRDEM

1971 Mersin doğumlu Mersin teknik lise mezunu  milli piyango idaresi sayısal Loto teknik servis departmanından emekli aynı zamanda 10 yıldır Tekel Bayi

 

 

 

DENETİM KURULU BAŞKANI

ERHAN KEMER

 

 

 

 

 

 

 

YÖNETİCİ

BORA ÇAKIR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YÖNETİCİ

AYŞE YILMAZ

 

 

 

YÖNETİCİ

ERKAN SAZAN

 

YÖNETİCİ

CAFER ATBAŞ

 

 

Paylaş: