Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği

Yönetim Kurulu

              BAŞKAN

         EROL DÜNDAR

Elektrik Teknisyeni ve Aynı Zamanda Tekel Bayi İşletmecisi olan Erol DÜNDAR, 10 Temmuz 1974 tarihinde Malatya’nın Darende ilçesine bağlı Yeni Köyü’nde dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokulu Malatya’da tamamlayarak, Daha Sonra Farklı Alanlarda Esnaflık Yapmaya Başladı. İstanbul’da Son 11 Yıldır Tekel Bayi İşletmekte.

 

BAŞKAN YARDIMCISI

      AYHAN AYDIN

Tekel Bayi İşletmecisi olan Ayhan AYDIN 1982 Yılında İstanbul'da Dünya'ya Geldi. Aslen Tokatlı. Öğrenimi'ni Lise Olarak tamamladı, İstanbul'da 2011 Yılın'dan Beri Tekel Bayi İşletmekte.

 

               SAYMAN

NECDET KUMKUMOĞLU

Kocaeli Üniversitesi İşletme Mezunu Olan Necdet KUMKUMOĞLU, 19 Temmuz 1984 İstanbul Doğumludur, İlk, Orta ve Lise Eğitimini İstanbul’da almış olup. İstanbul’da 4 Yıldır Tekel Bayi İşletmekte.

 

     GENEL SEKRETER

    SERKAN ODABAŞ

1981 Ardahan’ın Göle Kalecik Köyü Dünyaya Gelmiş Serkan ODABAŞ, 1992 Yılıdan Bu Yana İstanbul’da Yaşıyor. Bir Çok Meslek Dallarında Çalıştıktan Sonra İstanbul Sancaktepe’de Tekel Bayi İşletmekte.

 

    BASIN SÖZCÜSÜ

    PINAR ÖZTÜRK

Profesyonel iş hayatına Türk- Alman Ticaret Odası’nda Halkla İlişkiler biriminde başlayan Pınar Öztürk 15 yıldır sigorta, enerji ve bilişim sektörlerinde kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk ve kamu ilişkileri gibi çeşitli alanlarda yöneticilik görevlerinde bulundu. Öztürk, İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunu olup,1,5 yıldır tekel bayi işletmecisidir.

 

Paylaş: